Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdziecie państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

serwis prasowy

portale społecznościowe

Zarząd Transportu Miejskiego coraz szerzej wykorzystuje portale społecznościowe w komunikacji z pasażerami. Uruchomiliśmy konto na popularnym portalu Twitter. Będziemy tam publikować najświeższe informacje o zaplanowanych zmianach w komunikacji miejskiej oraz o bieżących utrudnieniach.

Profil ZTM  dostępny jest pod adresem: twitter.com/ztm_warszawa. Żeby śledzić publikowane tam informacje bezpośrednio na stronie, nie trzeba mieć nawet konta na portalu. Po założeniu konta i po ściągnięciu odpowiedniej aplikacji na urządzenie mobilne, można wszystkie informacje otrzymywać na bieżąco i odczytywać je bezpośrednio z ekranu tabletu lub smartfona, np. w trakcie podróży komunikacją miejską.

 

Zarząd Transportu Miejskiego posiada także swoją oficjalną stronę na najpopularniejszym portalu społecznościowym – Facebook. Można ją znaleźć pod adresem: facebook.com/ztm.warszawa.

W odróżnieniu od witryny www, która pełni funkcję jedynie informacyjną i promocyjną, oficjalna strona na FB jest interaktywna. Jej użytkownicy mogą umieszczać na niej zarówno swoje komentarze pod publikowanymi tam informacjami, jak i własne posty, np. z pytaniami dotyczącymi komunikacji.

 

Bieżące informacje o zmianach w komunikacji i utrudnieniach publikowane na stronie ZTM można także na bieżąco śledzić dzięki kanałom informacyjnym RSS. Można je śledzić korzystając z przeglądarek internetowych lub specjalnych czytników RSS. Wystarczy kliknąć ikonę „RSS” znajdującą się przy poszczególnych zakładkach lub skorzystać z poniższej listy kanałów i je zasubskrybować:

Aktualności

Informacje prasowe

Zmiany w komunikacji

Zamówienia publiczne

Zmiany w komunikacji

Utrudnienia

zaplanuj podróż

kalandarz
Karta Warszawiaka i Karta Młodego Warszawiaka

newsletter

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat temu Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. I co się od tamtej pory zmieniło w naszym kraju? Bez kozery można powiedzieć, że wszystko! Dzięki środkom unijnym powstały i powstają w Polsce nowe drogi, mosty, linie kolejowe, parkingi. Inwestycje te mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. Również na jakość życia w Warszawie.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską