Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdziecie państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

linie turystyczne

WLT - informacje

wlt_logo_small

Poznaj Warszawę z nietypowej perspektywy - rzeki płynącej przez środek miasta. To tutaj „spotyka się” przeszłość z przyszłością, historia z nowoczesnością, a zurbanizowana przestrzeń europejskiej metropolii z dziką naturą.

Stań na pokładzie tramwaju wodnego i podziwiaj „dziką” stronę Wisły oraz niezwykłą panoramę Starego Miasta. Oderwij się od miejskiego zgiełku i wybierz się w fascynujący rejs Wisłą i Kanałem Żerańskim nad Zalew Zegrzyński. Skorzystaj z promu i zmierz się z nurtem królowej polskich rzek.

Tegoroczny, już szósty, sezon Warszawskich Linii Turystycznych rozpocznie się 1 maja i zakończy 31 sierpnia 2014 roku.

Uwaga!

W sezonie 2014, statek do Serocka i tramwaj wodny zaczynają rejsy z przystanku Cypel Czerniakowski.

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

zaplanuj podróż

kalandarz
Karta Warszawiaka i Karta Młodego Warszawiaka

newsletter

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat temu Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. I co się od tamtej pory zmieniło w naszym kraju? Bez kozery można powiedzieć, że wszystko! Dzięki środkom unijnym powstały i powstają w Polsce nowe drogi, mosty, linie kolejowe, parkingi. Inwestycje te mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. Również na jakość życia w Warszawie.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską