Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdziecie państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

linie turystyczne

promy przez Wisłę

logost

Brzegi Wisły łączą cztery bezpłatne przeprawy promowe:

  • Cypel Czerniakowski - Saska Kępa
  • most Poniatowskiego - Stadion Narodowy
  • Podzamcze - Fontanny (na wysokosci ul. Sanguszki) - ZOO
  • Łomianki - Nowodwory 

W ciągu kilku minut  można się nimi przedostać na drugą stronę rzeki. Promy "Pliszka", "Słonka" i "Turkawka" zabierają na pokład 12 osób oraz 12 rowerów, a "Wilga" - 40 osób i 40 rowerów.

ilogo

Jak dojść do przystanku WLT  przy Cyplu Czerniakowskim  z poszczególnych przystanków autobusowych – patrz mapki w linkach poniżej:

1. Górnośląska 01
2. Torwar 01
3. Torwar 02
4. Torwar 03
5. Torwar 04
6. Torwar 06
7. Legia Stadion 01
8. Legia Stadion 02
9. Legia Stadion 03

ilogo

Rozkład rejsów

Promy kursują od 1 maja do 31 sierpnia. Od 1 maja do 30 czerwca pływają tylko w soboty, niedziele i dni świąteczne oraz dodatkowo 2 maja i 20 czerwca, a od 1 lipca do 31 sierpnia również w dni powszednie. 

Promy łączące Cypel Czerniakowski i Saską Kępę, most Poniatowskiego i Stadion Narodowy oraz Podzamcze Fontanny i ZOO w soboty, niedziele i święta kursują 30 razy dziennie, a w dni powszednie – 14 razy.

Prom z Nowodworów do Łomianek pływa pomiędzy brzegami 30 razy dziennie w soboty, niedziele i święta oraz 7 razy w dni robocze.

Promy obsługuje Przedsiębiorstwo Usług Wodnych z Legionowa.

logotur

nowo_542

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

zaplanuj podróż

kalandarz
Karta Warszawiaka i Karta Młodego Warszawiaka

newsletter

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat w Unii Europejskiej

10 lat temu Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. I co się od tamtej pory zmieniło w naszym kraju? Bez kozery można powiedzieć, że wszystko! Dzięki środkom unijnym powstały i powstają w Polsce nowe drogi, mosty, linie kolejowe, parkingi. Inwestycje te mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. Również na jakość życia w Warszawie.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską